TRITAŠKIŲ LIETUS ANTRAJAME KĖLINYJE – GERAI GRĮSTAS KELIAS LINK PERGALĖS TRAKUOSE (2023.10.21)

Spalio 21 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato išvykos rungtynes su BC „Trakai“ komanda. Aurimo Liuizos auklėtiniai prastai pradėjo rungtynes (4:11). Bet antroje pirmojo kėlinio pusėje komanda atsigavo. Ignas Bilinskas ir Kostas Damijonaitis įsūdė po tritaškį (13:12), Osvaldas Braždžionis pataikė dvitaškį (15:16). Kostas Damijonaitis, pataikęs vieną baudą, padidino skirtumą iki 2 taškų (15:17).

Antrojo kėlinio pradžioje „Milastos“ krepšininkai prapliupo tritaškiais ir po Dominyko Gružinsko bei Mato Zutkio tolimų metimų Birštono komanda įgijo 12 taškų persvarą (18:30). Antroje antrojo kėlinio pusėje Matas Zutkis tęsė tritaškių fiestą, o prie jo prisijungę Ignas Bilinskas ir Eivydas Aleksa padidino komandos pranašumą iki 20 taškų (26:46). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (28:46).

Po didžiosios pertraukos Birštono komanda išlaikė žaidimo gijas savo rankose ir neleido varžovams diktuoti sąlygų. Trečiajame kėlinyje „Milastos“ persvara buvo padidėjusi iki 25 taškų (36:61). Po trijų kėlinių Aurimo Liuizos auklėtiniai užtikrintai pirmavo 20 taškų skirtumu (43:63).

Ketvirtajame kėlinyje po Justo Davidavičiaus dvitaškio birštoniečiai pirmavo 29 taškų skirtumu (53:82), o rungtynės pasibaigė rezultatu 59:85.

Birštono kurorto komandai 23 taškus pelnė Matas Zutkis, 15 – Ignas Bilinskas (13 atkovotų kamuolių), 11 – Dominykas Gružinskas (5 rezultatyvūs perdavimai). Prie pergalės taškais prisidėjo visi 12 komandos žaidėjų.