Birštono savivaldybė

Generalinis partneris

Birštono savivaldybė – administracinis-teritorinis vienetas Lietuvos pietinėje dalyje, Kauno apskrityje, Nemuno dešiniajame krante (kairiajame krante yra mažoji savivaldybės dalis). 82 proc. Birštono savivaldybės teritorijos yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje. Bendras savivaldybės teritorijos plotas – 124 kv. km. Birštono miesto plotas – 13 kv. km. Savivaldybę sudaro Birštono miestas ir Birštono seniūnija. Birštono savivaldybėje gyvena per 5 300 gyventojų. Didesnė dalis gyventojų t. y. 3 200 gyvena mieste, o likusieji – Birštono seniūnijos 46 kaimuose.

Read More  

UAB "Milasta"

Pagrindinis partneris

UAB „MILASTA“ – transporto kompanija įsikūrus Lietuvoje, vežanti dalinius ir pilnus krovinius iš Norvegijos, Švedijos ir Suomijos į Lietuvą, Latviją. UAB „MILASTA” – lietuviško kapitalo transporto įmonė įkurta 2008 m. Vasario 25 dieną Prienuose. Vėliau įmonė persikėlė į Birštono kurortą, Druskupio g. 1 – 18. Įmonėje dirba 40 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, užtikrinančių klientams kokybiškas transporto paslaugas. Įmonės sunkvežimių parką sudaro 30 automobilių su 13,6 m ir 15,5 m ilgio kietašoniais konteineriais, tentinėmis puspriekabėmis. Sunkvežimiai yra atitinkantys visus Skandinavijos šalių reikalavimus. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą bei užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje įmonėje pagal CMR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

Read More  

Sanatorija "Versmė"

Pagrindinis partneris

Sanatorija "Versmė" - specializuoto gydymo ir poilsio įstaiga, teikianti reabilitacijos, palaikomosios reabilitacijos, ambulatorinės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas Lietuvos ir užsienio piliečiams visus metus. Mūsų vertybės – geriausi rezultatai, atsakomybė klientui, aistra darbui, duoto žodžio laikymasis, lankstumas aptarnaujant klientą, malonūs santykiai su klientu, pasitikėjimas.

Read More  

Kvitrina.com

Informacinis partneris

Reportažai, atspindintys realų gyvenimą, išsamios sporto ir kultūros naujienos. Savaitraštį Krašto Vitrina galite užsiprenumeruoti visuose Prienų r. ir Birštono savivaldybių pašto skyriuose bei redakcijoje.

Read More  

Vytautas Mineral SPA

Partneris

„Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Tai ne šiaip SPA kurortas – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi ir verta grįžti. Leidžiantiems laiką su šeima, draugais ar po vieną, poilsiaujant ar dirbant, norint visiškai atitrūkti nuo kasdienybės – SPA namai siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui ir darbui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio. Viename didžiausių šalies regioninių parkų, prie 65 kilometrus besidriekiančių Nemuno kilpų įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ – tai šiandieninio žmogaus poreikius atliepianti sveikatinimosi, poilsio ir laiko leidimo su artimaisiais vieta.

Read More  

Viešbutis "Audenis"

Partneris

Viešbutis yra gražioje vietoje, netoli parko, miesto centre. Pirmame viešbučio aukšte kavinė su židiniu trisdešimčiai žmonių, kurioje gali pavalgyti ir maloniai praleisti laiką mūsų svečiai bei vietiniai gyventojai. Laukiame Jūsų su šeima, draugais bei artimaisiais!

Read More  

Esė hotel

Partneris

ESE hotel SPA viešbutis laukia visų, kurie į pasaulį žiūri užsidegusiomis akimis ir ieško šiuolaikiškų poilsio praleidimo būdų. Pradėk rašyti savo poilsio #EseNewStory, besimėgaudamas SPA malonumų prisilietimu, Gastro baro virtuvės šefo paruoštais patiekalais, šiuolaikišku interjeru ir modernia aplinka, skirta TAU.

Read More  

Mėsainių restoranas BIR.BUR.BAR

Partneris

BIR.BUR.BAR- tai Birštono burgerių baras, kuris pranoks kiekvieno lūkesčius! Pristatome Jums šiuolaikišką meniu, kuriame rasite nerealaus skonio mėsainius, užkandžius, karštuosius patiekalus bei gardumynus. Taip pat siūlome Jums pačius įspūdingiausius gėrimus bei kokteilius. Pagaliau Birštonas turi vieta kurioje linksmiausi vakarai garantuoti! Pažadame stebinti Jus geromis kainomis, naujovėmis bei gera nuotaika! :) BIR.BUR.BAR - skanu mažam ir dideliam!

Šeimos restoranas "Old town grill"

Partneris

Šeimos restoranas „Old Town Grill" įsikūręs karališkajame Birštono kurorte. Bendradarbiaujame su renginių organizavimo įmonėmis, todėl galime pasirūpinti edukacinėmis veiklomis, dekoravimu, vaizdo, garso aparatūra, didžėjais ar mylimais Jūsų atlikėjais. Tame pačiame pastate įsikūręs jaukus viešbutis „Domus" gali pasirūpinti Jūsų nakvyne bei salėmis konferencijoms. Maloniai laukiame Jūsų mieste, kuris keri savo gamta, ramybe ir nesibaigiančiomis atostogomis!

Read More  

Mūsų turimos žinios ir sukurta paslauga padės atvesti klientus į jūsų interneto svetainę. Naudojame tik patikrintus procesus, taip užtikrindami aukštą kokybę ir efektyvų darbą. Individualiai bendraujame su klientais dėl kiekvienos reklamos kampanijos, pateikiame išsamias rezultatų ataskaitas. Patariame kokios reklamos formos kliento paslaugoms arba produktams reklamuoti yra efektyvios. Bendradarbiaudami su jumis, apibrėžiame tikslus, kurių siekiame kurdami konkrečią interneto reklamą ir atsižvelgdami į juos sudarome reklamos efektyvumo vertinimą, analizuojame kiekybiškai ir kokybiškai.

Read More  

"Sušinė"

Partneris

Sušinė - sena, namai - nauji. SUSITIKIMAS.

Mineralinis vanduo "Vytautas"

Partneris

VYTAUTAS – natūralus mineralinis vanduo. Ypatingai švarus, nekintančios, pačios gamtos subalansuotos cheminės sudėties. Turi daugiausia mineralinių medžiagų Baltijos šalyse. "Vytautas" – daugiausia mineralinių medžiagų Baltijos šalyse turintis, pirmasis ir seniausias lietuviškas mineralinis vanduo, gaminamas nuo 1924 m.

Read More  

Poilsio ir pramogų kompleksas "Harmony park"

Partneris

Daugiau nei 220 ha plote įsikūręs poilsio ir pramogų kompleksas „Harmony Park“, esantis gamtos apsuptyje, žavi savo kerinčiu komfortu. Jame rasite jaukia prabanga ir subtilumu garsėjantį 5* „Harmony Park“ viešbutį, modernų rytietiško stiliaus SPA, vilas romantiškam poilsiui dviese ar didesnėms grupėms, gurmaniškus atradimus „Simboly“ restorane bei gastrobare „Samana“, žirgyną ir daugybę pramogų gamtoje.

Read More  

Birštono sporto centras

Partneris

Birštono sporto centras yra biudžetinė sporto ugdymo įstaiga atskaitinga Birštono savivaldybės Tarybai bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. Centras vienija gyventojus ir sportininkus fiziniam aktyvumui ir sportui plėtoti. Vizija, strategija, tikslai: - sudaryti palankias sąlygas sveikai gyvensenai, fiziniam aktyvumui ir sportui plėtoti; - organizuoti vaikų, jaunimo, suaugusiųjų žmonių laisvalaikį; - vykdyti ugdomąsias fizinio aktyvumo, neformaliojo švietimo sportinės krypties programas sporto saviraiškos bei meistriškumo srityje.

Read More