„Milastos“ krepšininkai laimėjo ketvirtfinalio seriją ir žengė į finalinį ketvertą (2024.04.11)

Balandžio 11 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai Gargžduose žaidė antrąsias „Nostra.lt-RKL“ čempionato B diviziono atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijos rungtynes su „Gargždai SC“ komanda. Nors rungtynių pirmoje pusėje svečiams iš Birštono žaidimas klostėsi ne visiškai, kaip planuota (16:9, 23:19, 34:25), antroje antrojo kėlinio pusėje Aurimo Liuizos auklėtiniai po spurto 17:3 ne tik panaikino taškų deficitą, bet ir įgijo 5 taškų persvarą (37:42). Penki taškai komandas skyrė ir po dviejų kėlinių (41:46).

Po didžiosios pertraukos Birštono komanda jau diktavo žaidimo eigą ir tik didino savo pranašumą. Po trijų kėlinių „Milasta“ pirmavo 12 taškų (54:66), o pasibaigus rungtynėms komandas jau skyrė 20 taškų (61:81).