Rungtynės namų arenoje: Birštono "Milasta" vs Jonavos SC

Vasario 9 dieną Birštono sporto ir sveikatingumo centre vyko Nostra - RKL B diviziono rungtynės. Po gana ilgo tarpo komanda buvo pasiilgusi namų sienų bei savų sirgalių šauksmo. Rungtynėse kurorto komanda susirungė su Jonavos sporto centro komanda.

Rungtynių pradžia parodė Birštono komandos pranašumą. Atrodė, jog rungtynių eiga bus lengvai nuspėjama ir komanda neturės daug vargo. Rungtynių rezultatas po pirmojo ketvirčio: 24:18, o po antrojo - 16:14.

Tačiau po ilgosios pertraukos, atrodo žaidimas, tarsi, apsivertė. Varžovai priartėjo, emocijos liejosi laisvai, o žaidimą kontroliuti darėsi vis sunkiau. Trečiasis ketvirtis praloštas (16:26).

Didelis noras, sėkmė bei didelis susikaupimas, gausus sirgalių palaikymas lėmė pergalę namuose! Galutinis rezultatas: 83:78.

Nuoširdžiai džiaugiamės sporto centro gimnasčių pasirodymu rungtynių pertraukos metu!