Rungtynės namų arenoje: Birštono "Milasta" - KK "Trakai" (2023.12.13)

Gruodžio 14 d. (trečiadienį) Birštono sporto ir sveikatingumo centre vyko Nostra - RKL B diviziono rungtynės tarp Birštono "Milastos" ir KK" Trakų". Rungtynės prasidėjo spurtu ne aikštelės šeimininkų naudai (0:5). Netrukus kurorto komanda atgijo ir pirmasis ketvirtis pasibaigė jau Birštono "Milastos" 12 taškų persvara.

Rungtynių eigą pilnai valdė Birštono komanda. Antrasis ketvirtis pasibaigė rezultatu: 58:37. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 34 taškai (93:59). Ir rungtynes kurorto komanda laimėjo rezultatu 106:71.

Kaip Birštono "Milastos" komandos vyr. treneris A. Liuiza po rungtynių minėjo - pergale tikėjome jau ir prieš rungtynes. Galbūt, KK "Trakų" komanda nėra itin grėsmingas varžovas, bet kiekviena pergalė kurorto komandai yra svarbi ir reikalinga.

(foto kvitrina.lt)

Prieš rungtynes I. Bilinskas buvo apdovanotas asmeniniu prizu - B diviziono A grupė "Sanatorija Versmė" ir "Nostra- Tekstilė Jūsų namams" įsteigti prizai atiteko Birštono "Milasta" komandos vidurio puolėju Ignui Bilinskui užfiksavusiam 47 naudingumo balų pasirodymą prieš Vilniaus komandą. Ignai, sveikiname!