Pirmojo kėlinio uraganinis puolimas užtikrino „Milastos“ komandai dar vieną pergalę (2024.01.20)

Sausio 20 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato išvykos rungtynes su Marijampolės SC komanda. Aurimo Liuizos auklėtiniai rungtynes pradėjo užtikrintai ir per pirmąsias minutes įgijo 12 taškų persvarą (0:12), o pirmąjį kėlinį laimėjo net 26 taškų skirtumu (9:35). Būtent pirmajame kėlinyje surengtas uraganinis puolimas garantavo svečiams iš Birštono įtikinamą pergalę, nes vėliau žaidimas išsilygino. Ir, nors Marijampolės komanda stengėsi perlaužti rungtynių eigą, situacija aikštelėje nesikeitė. „Milastos“ krepšininkai užtikrintai kontroliavo žaidimą ir laimėjo rungtynes 24 taškų skirtumu (91:115). Net 8 Birštono komandos krepšininkai pelnė dviženkles taškų sumas. Ovidijus Varanauskas pelnė 18, Laurynas Miknevičius ir Osvaldas Braždžionis – po 14, Matas Zitkus ir Ignas Bilinskas – po 12, Dominykas Gružinskas ir Dominykas Jurgelionis – po 11, Vakaris Diškevičius – 10 taškų. Birštono „Milastos“ krepšininkai užtikrintai užima antrąją B diviziono A pogrupio turnyrinės lentelės vietą.