PIRMOJI BIRŠTONO “MILASTOS” SEZONO PERGALĖ IŠVYKOJE

Spalio 13 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė RKL B diviziono čempionato išvykos rungtynes su Jonavos komanda.
Aurimo Liuizos auklėtiniai labai prastai pradėjo rungtynes ir leido aikštelės šeimininkams po pirmojo kėlinio įgyti net 12 taškų persvarą (10:22). Antrajame kėlinyje birštoniečiams pavyko perimti iniciatyvą ir žingsnis po žingsnio varžovų pranašumas tirpo ir visiškai ištirpo. Po dviejų kėlinių „Milastos“ komanda jau turėjo trijų taškų persvarą (39:36).

Po didžiosios pertraukos kurorto komanda pradėjo kloti pergalės pamatus. Šeši Igno Bilinsko taškai ir „Milasta“ įgijo 9 taškų persvarą (47:38). Po Dominyko Jurgelionio tolimo metimo birštoniečiai jau pirmavo 10 taškų skirtumu (50:40). Trečiojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 20 taškų (66:46). Tiesa, po trijų kėlinių skirtumas šiek tiek sumažėjo ir prieš lemiamą kėlinį Aurimo Liuizos auklėtiniai turėjo 15 taškų persvarą (66:51). Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova. Ir nors aikštelės šeimininkai rodė atsigavimo ženklus, bendros situacijos jiems pakeisti  nepavyko. Birštono komanda išlaikė dviženklį pranašumą ir laimėjo rungtynes 12 taškų skirtumu (84:72).

Ignas Bilinskas pelnė 17 taškų, Dominykas Gružinskas – 16, Kostas Damijonaitis – 15, Matas Zitkus – 10. Eivydo Aleksos sąskaitoje 9 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.