Ovidijaus Varanausko debiutas ir „Milastos“ pergalė Druskininkuose (2024.01.12)

Sausio 12 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato B diviziono išvykos rungtynes su Druskininkų komanda. Birštono komandoje debiutavo Ovidijus Varanauskas (10 taškų, 9 rezultatyvūs perdavimai), o „Milastos“ komanda klampiose rungtynėse iškovojo dar vieną pergalę (82:73).

Rungtynių pradžia buvo sudėtinga. Svečiams likti žaidime leido Osvaldo Braždžionio rezultatyvumas (13 taškų). Visgi, antroje pirmojo kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai laimėjo 3 minučių atkarpą (9:0) ir įgijo 5 taškų pranašumą (22:17). Per paskutinę kėlinio minutę Eivydo Aleksos ir Lauryno Miknevičiaus taškai leido komandai sumažinti atsilikimą iki vieno taško (22:21).

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimo eigą rungtynėse kontroliavo aikštelės šeimininkai (29:24, 33:28). Du Osvaldo Braždžionio tritaškiai leido svečiams persverti rezultatą savo naudai (33:34). Būtent šis momentas ir tapo persilaužimo tašku. Birštono komanda perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 7 taškų persvarą (38:45).

Trečiojo kėlinio pradžioje dar vienas tolimas Osvaldo Braždžionio metimas padėjo komandai įgyti 10 taškų pranašumą (40:50). Bet aikštelės šeimininkai neleido Aurimo Liuizos auklėtiniams „pabėgti“ ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 6 taškai (60:66).

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi permainingos kovos. Birštono komanda kontroliavo žaidimo eigą ir kėliniui įpusėjus įgijo 13 taškų persvarą (67:80). Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje žaidimas nebuvo rezultatyvus. Aikštelės šeimininkams pavyko pristabdyti „Milastos“ siautėjimą ir rungtynės pasibaigė rezultatu 73:82 Birštono komandos naudai. Tai buvo dvyliktoji „Milastos“pergalė.

Osvaldas Braždžionis pelnė 22 taškus. 19 taškų Lauryno Miknevičiaus sąskaitoje. Ignas Bilinskas pelnė 12 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Po dešimt taškų prie pergalės pridėjo Ovidijus Varanauskas ir Eivydas Aleksa.