„Milastos“ krepšininkai Trakuose jokių problemų neturėjo

Viena Trakų komanda atidėjo trečiadienio rungtynes su Birštono „Milastos“ krepšininkais, o sausio 26 d. Aurimo Liuizos auklėtiniai išvykos rungtynėse su Trakų jaunimu neturėjo jokių problemų (88:59). Tiesa, pirmasis kėlinys buvo lyg apšilimas po ilgos kelionės (16:16). Per antrąjį ir trečiąjį kėlinius svečiai iš Birštono gerokai „pasilinksmino“ ir prieš lemiamą kėlinį turėjo net 31 taško persvarą (73:42). Ketvirtajame kėlinyje, kuris jau nieko nelėmė, vyko ramus žaidimas ir aikštelės šeimininkai net jį laimėjo (17:15), bet pergalę 29 taškų skirtumu šventė „Milastos“ komanda, kurioje eilinį kartą geru ir stabiliu žaidimu išsiskyrė Laurynas Miknevičius (21 taškas, 10 atkovotų kamuolių). Jam gerai talkino Ovidijus Varanauskas (13), Matas Zitkus (11) ir Kostas Damijonaitis (12). Tai buvo 15-oji Birštono komandos pergalė.