Lengvas „Milastos“ krepšininkų „pasivaikščiojimas“ Švenčionėliuose

Vasario 17 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato B diviziono išvykos rungtynes su Švenčionėlių „Rida“.
Galima drąsiai teigti, jog Birštono komanda surengė gerą treniruotę varžovų aikštėje. Aikštelės šeimininkai buvo sutriuškinti 33 taškų skirtumu (94:61).
Jau pirmomis rungtynių minutėmis „Ridos“ krepšininkai buvo pasiųsti į nokdauną (13:0). Ir, nors vėliau žaidimas išsilygino, „Milasta“ užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą ir po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų persvarą (29:18).
Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova. Visgi, Birštono komandos vyrukai padidino persvarą iki 17 taškų (48:31). Trečiajame kėlinyje komandoms nepavyko surengti spurtų. Kėlinys praėjo gan ramiai, bet rezultatyviai (20:19). Po trijų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (68:50). Užtat ketvirtajame kėlinyje svečiai surengė tritaškių šou ir galutinai sutriuškino aikštelės šeimininkus (94:61).
Ovidijus Varanauskas Birštono komandai pelnė 24 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus. 19 taškų į pergalės krepšelį pridėjo Dominykas Jurgelionis, 18 – Laurynas Miknevičius (7 atkovoti kamuoliai), 12 – Ignas Bilinskas (8 atkovoti kamuoliai).