Birštono „Milastos“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją (2023.12.09)

Gruodžio 9 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ išvykos rungtynes su VKM-NAPS komanda. Aurimo Liuizos auklėtiniai, vedami Igno Bilinsko (38 taškai, 47 naudingumo balai), sutriuškino vilniečius 26 taškų skirtumu (104:78).

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova (26:28). Antrajame svečiai perėmė iniciatyvą, laimėję atkarpą 10:0 (31:43). Po spurto „Milastos“komanda išlaikė pranašumą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 11 taškų pranašumą (43:54). Trečiasis kėlinys, kaip ir pirmasis, buvo apylygis ir prieš lemiamą ketvirtį svečiai turėjo dviženklį pranašumą (61:71). Ketvirtajame kėlinyje Birštono komanda visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir žingsnis po žingsnio didino savo persvarą (61:84, 66:96, 74:104). Rungtynes Birštono krepšininkai laimėjo rezultatu 104:78.

Ignui Bilinskui sėkmingai asistavo Laurynas Miknevičius (12 taškų), Kostas Damijonaitis (12), Vakaris Diškevičius (11).