Aštuntfinalis: Aurimo Liuizos pranašystė išsipildė: „Milastos“ komanda – ketvirtfinalyje ir ramiai šeimose praleis šv. Velykas

Kovo 30 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė antrąsias „Nostra.lt-RKL“ čempionato B diviziono aštuntfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes su Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ komanda, „kreiseriniu“ greičiu iškovojo pergalę (101:67) bei žengia tiesioginiu keliu į ketvirtfinalį. Ir, kaip prognozavo komandos treneris Aurimas Liuiza, komanda šv. Velykas ramiai sutiks su šeimomis.

Ir, nors pirmoje rungtynių pusėje tylėjo Birštono komandos lyderiai Ovidijus Varanauskas ir Laurynas Miknevičius, situaciją aikštelėje kontroliavo svečiai, kurie po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų pranašumą (45:37).
Po didžiosios pertraukos jau „grojo“ visas „Milastos“ „orkestras“ ir komanda nulėkė link finišo uraganiniu greičiu (101:67).

Šiose rungtynėse Osvaldas Braždionis pataikė 6 tritaškius iš 11, o iš viso pelnė 24 taškus. 18 taškų, 9 atkovoti kamuoliai Igno Bilinsko sąskaitoje. Dominykas Jurgelionis pelnė 12, Eivydas Aleksa – 10, Ovidijus Varanauskas – 10 taškų. Komandai taškus pelnė 11 žaidėjų.

Išvykos rungtynės Pakruojyje prasidėjo nervingai. Pirmojo kėlinio pradžioje pirmavo aikštelės šeimininkai (7:4). Tiesa, svečiai po Eivydo Aleksos tritaškio įgijo vieno taško pranašumą (9:10), vėliau perėmė iniciatyvą ir ilgą laiką pirmavo (18:14, 20:16). „Milastos“ krepšininkai laikėsi žaidime dėl Igno Bilinsko taškų (11 taškų per kėlinį). Kėliniui einant į pabaigą Matas Zutkis tolimu metimu vėl išvedė birštoniečius į priekį (20:21). Kėlinio pabaiga priklausė svečiams. Po Osvaldo Braždžionio tritaškio ir Igno Bilinsko eilinių taškų „Milasta“ įgijo 6 taškų persvarą (20:26).
Antrasis kėlinys prasidėjo Osvaldo Braždžionio tritaškių salvėmis ir Birštono komanda atsistojo į pergalingas vėžes (22:35). Tiesa, aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 13:4 ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (35:39). Bet „Milasta“ laiku sustabdė įsibėgėjusius pakruojiškius (37:42), o kėlinį tritaškiu užbaigė visus iki šiol savo metimus prametęs Ovidijus Varanauskas (37:45).

Po didžiosios pertraukos Birštono krepšininkai įjungė „šeštąją“ pavarą ir prie taškų rinkimo prisidėję Laurynas Miknevičius ir Ovidijus Varanauskas su komandos draugais jau po trijų kėlinių įgijo 17 taškų persvarą (53:70).
Ketvirtajame kėlinyje po Osvaldo Braždžionio iš eilės pelnytų 10 taškų Birštono komandos persvara padidėjo iki 25 taškų (63:88). Per likusias iki rungtynių pabaigos 4 minutes Aurimo Liuizos auklėtiniai spurtavo 23:4 ir paliko aikštelės šeimininkus ant ledo (67:101), o patys žengė į ketvirtfinalį.