BIRŠTONO „MILASTOS“ KREPŠININKAI UTENOJE PRALAIMĖJO JAU LAIMĖTAS RUNGTYNES (2023.10.28)

Spalio 28 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ B diviziono išvykos rungtynes su Utenos „Juventus-Užpaliai“ komanda. Aurimo Liuizos krepšininkai prastai pradėjo (9:1), bet sugebėjo atsitiesti ir ne tik panaikinti atsilikimą, bet ir laimėti pirmąjį kėlinį 6 taškų skirtumu (14:20). Antrajame kėlinyje Birštono komanda užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą (14:27, 24:36, 29:43, 32:46) ir po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu (35:48).

Trečiajame kėlinyje situacija pradėjo keistis. Aikštelės šeimininkai išnaudojo Birštono komandos klaidas ir likus iki kėlinio pabaigos apie minutei sumažino atsilikimą iki 4 taškų (52:56). Visgi, „Milastos“ vyrukai kėlinio pabaigą sužaidė užtikrintai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 10 taškų persvarą (52:62).

Ir ketvirtajame kėlinyje ilgą laiką Aurimo Liuizos auklėtiniai užtikrintai savo rankose laikė žaidimo eigą (58:70, 63:75). Likus iki jo pabaigos apie 3 minutėms komandas skyrė 7 taškai (68:75), o jau po dviejų minučių tik 2 taškai (73:75).

Likus 11 sek. komandas skyrė 4 taškai (73:77), bet tada birštoniečiai subyrėjo – neužpuolė, prasižengė, prarado kamuolį ir leido aikštelės šeimininkams išlyginti rezultatą (77:77).

Pratęsimo metu situacija vis prastėjo ir „Milasta“ pralaimėjo rungtynes rezultatu 82:86.

Tiesą pasakius, komandos žaidimo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis suprasti neįmanoma. Rungtynės jau buvo laimėtos, bet, deja, iš Utenos komanda išvažiavo nuleidusi galvas.  \

Laurynas Miknevičius pelnė 19 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Ignas Bilinskas – 16 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Eivydas Aleksa – 11 taškų (11 atkovotų kamuolių).