„Birštono“ krepšininkai ir antrosiose rungtynėse šventė pergalę

Spalio 28 d. Birštono „Birštonas“ krepšininkai žaidė išvykos RKL B diviziono rungtynes su Švenčionėlių „Rida“ komanda ir šventė antrąją pergalę iš eilės (76:61).

Birštono komandai 22 taškus pelnė Eivydas Aleksa, 13 – Edvardas Vetrenka, 12 – Dominykas Jurgelionis, 10 – Vytautas Jakubaitis.

Aurimo Liuizos auklėtiniai rungtynes pradėjo spurtu 7:0 (0:7), o po pirmojo kėlinio „Birštono“ komanda pirmavo 5 taškų skirtumu (10:15). Deja, antrajame kėlinyje žaidimo kontrolė Birštono krepšininkams pradėjo slysti iš rankų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (34:35). Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai visiškai panaikino atsilikimą ir persvėrė rezultatą savo naudai (39:37). Bet svečiai labai greitai situaciją pakeitė. Du tritaškiai, prasiveržimas su bauda ir „Birštono“ komanda jau turėjo 8 taškų persvarą (43:51). Po trijų kėlinių komandas skyrė 10 taškų (47:57). Ketvirtajame kėlinyje Aurimo Liuizos auklėtiniai ramiai išlaikė savo pranašumą ir įveikė varžovus 15 taškų skirtumu (61:76).