Populiarėjant 3x3 krepšiniui Lietuvoje ėmėmės iniciatyvos ir suradę rėmėją (langų gamybos įmonę UAB “Doleta”) bei surinkę motyvuotų jaunuolių ir vyrų būrį subūrėme dvi komandas, kurios atstovavo Birštono miestą keliuose turnyruose: Birštono “DOLETA” žaidė ELITO divizione Lietuvos 3x3 krepšinio lygoje ir kartu su Birštono “SC DOLETA” Lietuvos 3x3 krepšinio čempionate mėgėjų ir mėgėjų B grupėse. ELITO divizione mūsų komanda pateko į visus tris finalinius etapus, taip pat į 5 PRO diviziono etapus iš kurių 2 finaliniai. Geriausias pasiekimas Lietuvos 3x3 krepšinio lygoje - Marijampolėje vykusiame ELITO diviziono etape užimta 1 vieta. Lietuvos 3x3 čempionate Birštono “DOLETA” tapo 2022 metų Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato mėgėjų B grupės nugalėtoja!

  2022 m. liepos 17 d. mūsų iniciatyva ir lėšomis Birštone buvo suorganizuotas Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato 7 etapas, kuriame dalyvavo net 66 komandos iš visos Lietuvos. Tai buvo vienintelis etapas, kuriame buvo įsteigti solidūs papildomi prizai visų grupių prizininkams. Už prizus dėkojame mūsų rėmėjams ir partneriamas: Vytautas Mineral SPA - aukščiausio lygio sveikatingumo ir poilsio kompleksas, SMAGU lipti - puiki pramoga laipiojimo bokšte visiems ir Namų restoranui - nuostabi ir labai skani vieta Birštone.

  2022 m. balandžio 23 d. Birštone organizavome 3x3 krepšinio turnyrą “Laisvės” taurei laimėti, kuriame visos surinktos lėšos iš dalyvių starto mokesčio buvo perduotos Rimanto Kaukėno paramos grupei.