Uraganinis „Birštono“ komandos puolimas pirmoje rungtynių pusėje – eilinės pergalės pagrindas

Lapkričio 4 d. Birštone vietinė krepšinio komanda žaidė RKL „B“ diviziono rungtynes su Vilniaus „Rytas-MRU“ komanda. Į sporto ir sveikatingumo centrą susirinkę žiūrovai ne tik iš Birštono stebėjo, kaip Aurimo Liuizos auklėtiniai kas minutę didina savo persvarą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 22 taškų pranašumą (55:33). Po didžiosios pertraukos „Birštono“ krepšininkams beliko išsaugoti įgytą pranašumą.  Tiesa, trečiojo kėlinio pradžioje Vilniaus komanda sumažino skirtumą iki 16 taškų (61:45), bet  aikštelės šeimininkai labai greitai ne tik atkūrė buvusią persvarą, bet ir padidino ją iki 25 taškų (75:50).

Ketvirtajame kėlinyje jokių permainų žaidimo eigoje neįvyko. „Birštono“ komanda tęsė savo žygį link pergalės (96:65)

Rezultatyviausiai „Birštono“ komandoje žaidė Kasparas Mikalajūnas (15), Dominykas Jurgelionis (14), Vytautas Jakubaitis (12), Edvardas Vetrenka (8 taškai, 10 atkovotų kamuolių).