RKL 3x3 krepšinio turnyras Kazlų Rūdos taurei laimėti

Birštono „Doleta“ krepšininkai vasarą užbaigė pergaliningai! 

Rugpjūčio 26 dieną Kazlų Rūdoje vyko RKL 3x3 krepšinio turnyras Kazlų Rūdos taurei laimėti. 

Kazlų Rūdoje, Maironio g. 28 B esančioje krepšinio aikštelėje, vyksiantį turnyrą organizavo Regionų krepšinio lyga ir Kazlų Rūdos sporto centras, o generalinis renginio rėmėjas tapo Kazlų Rūdos savivaldybė. 

Komandos buvo skirstomos į keturias grupes: RKL OPEN, U17, U15 bei U13. Didžiausio dėmesio, net 17 registruotų komandų, sulaukė RKL pogrupis. Šiame pogrupyje žaidė ir Birštono „Doleta“ krepšininkai. Komandos sudėtį sudarė keturi žaidėjai, iš kurių net 3 atstovauja Birštono „Milasta“ komandą Regionų krepšinio lygoje! (Laurynas Miknevičius, Ignas Pikas, Adomas Rybelis ir Matas Zutkis). Turnyro eigoje dėl prastų oro sąlygų renginys persikėlė į Kazlų Rūdos sporto centrą. O atkaklios kovos nesustabdė kurorto komandos! „Doleta“ ketvirtfinalyje 13:07 nugalėjo „Trys su puse“ komandą ir žengė į pusfinalį, kur laukė aikštės šeimininkų, Kazlų Rūdos komanda - SC „Ataka“. Tik po atkaklios kovos, rezultatu 11:10 Birštono „Doleta“ krepšininkai iškovoja teisę kautis finale! Finalinėje kovoje kurorto krepšininkai palaužia „Augis ir ko“ komandą rezultatu 18:15 ir tampa turnyro ČEMPIONAIS! 

Birštono „Doleta“ pergaliningai „uždarė“ 3x3 vasaros sezonąKomanda buvo apdovanota taure, medaliais ir rėmėjų įsteigtais prizais. Dėkojame komandai už aktyvią vasarą bei malonias pergales

Esame dėkingi už atkaklų kurorto vardo garsinimą bei puoselėjamą vieningumo jausmą. O priešakyje laukia naujas sezonas ir naujos emocijos! 


Daugiau nuotraukų rasite skiltyje: "3x3 Birštono Doleta"

#Birštonas#Doleta