Birštono krepšinio komanda turi dar vieną generalinį rėmėją - juo tapo UAB "MILASTA"

Mūsų komandos gretas papildė naujas rėmėjas - UAB "Milasta". 

UAB „MILASTA“ – transporto kompanija įsikūrus Lietuvoje, vežanti dalinius ir pilnus krovinius iš Norvegijos, Švedijos ir Suomijos į Lietuvą, Latviją.UAB „MILASTA” – lietuviško kapitalo transporto įmonė įkurta 2008 m. Vasario 25 dieną Prienuose. Vėliau įmonė persikėlė į Birštono kurortą,
Druskupio g. 1 – 18.Įmonėje dirba 40 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, užtikrinančių klientams kokybiškas transporto paslaugas.Įmonės sunkvežimių parką sudaro 30 automobilių su 13,6 m ir 15,5 m ilgio kietašoniais konteineriais, tentinėmis puspriekabėmis.Sunkvežimiai yra atitinkantys visus Skandinavijos šalių reikalavimus.Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą bei užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje įmonėje pagal CMR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą. 

Kartu su naujo rėmėjo atėjimu keisis ir komandos pavadinimas. Nuo šiol kurorto vardą RKL B diviziono krepšinio aikštelėse gins BIRŠTONO "MILASTA" komanda.

Generaliniai rėmėjai:

Birštono savivaldybė ir UAB "Milasta"

Didieji rėmėjai:

AB Birštono sanatorija "Versmė" ir MB "Rask akcija"

Rėmėjai:

Birštono sporto centras, SETUPAD, labdaros ir paramos fondas Perlo parama, kavinė - baras BIR.BUR.BAR ir kiti.

Infomacinis rėmėjas:

www.kvitrina.lt