„Birštono“ komanda pergalingai startavo RKL čempionate

2008-2012 m. RKL čempionate žaidė Birštono „Jazz-Diremta“ komanda, o dabar, po 10 metų, RKL vėl girdimas Birštono vardas. Ir naujai suburta komanda startavo gražia pergale. „Birštonas“ įtikinamai 81:66 įveikė Molėtų „Ežerėlio“ krepšininkus.

Šis projektas gimė dėl VšĮ „Birštono sportas“ ir Birštono sporto centro bendradarbiavimo. Komandoje žaidžia įvairaus amžiaus ir įvairių miestų žaidėjai, kuriuos jungia bendra idėja – atstovauti Birštonui.

Komandos strategas – Birštono sporto centro krepšinio treneris Aurimas Liuiza.

„Birštonas“ rungtynes pradėjo gan sėkmingai, nors ir nervingai. Pirmojo kėlinio viduryje svečiai pirmavo 4 taškais (3:7). Ir nors aikštelės šeimininkai rezultatą išlygino, bet po pirmojo kėlinio „Birštono“ komanda pirmavo 6 taškais (7:13).

Antrajame kėlinyje situacija pradėjo keistis po to, kai Andrius Gedminas pataikė 3 tritaškius iš eilės ir padidino savo komandos persvarą iki 14 taškų (13:27). Edvardo Vetrenkos tolimas metimas, Ryčio Leonavičiaus ir Vytauto Jakubaičio taiklūs baudos metimai, Manto Klezio taškai ir dar vienas Edvardo Vetrenkos tritaškis leido komandai po dviejų kėlinių įgyti 16 taškų persvarą (25:41).

Trečiojo kėlinio pradžioje Aurimo Liuizos auklėtiniai žingsnis po žingsnio didino savo pranašumą ir kėlinio antroje pusėje komandas jau skyrė 28 taškai (34:62). Po trijų kėlinių „Birštono“ krepšininkai pirmavo 23 taškais (46:69).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pabandė pakeisti rungtynių eigą ir iš dalies jiems pavyko. Skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 14 taškų (61:75), o rungtynės pasibaigė 15 taškų skirtumu (66:81).

„Birštono“ komandai 15 taškų pelnė Andrius Gedminas, 14 – Mantas Klezys, po 11 – Vytautas Jakubaitis ir Dominykas Jurgelionis. Nors kurorto komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (35/44), bet atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų.