„Birštonas“ nestabdo. Savo sirgalių akivaizdoje įtikinamai įveikė svečius iš Ukmergės

Spalio 29 d. Birštono „Birštonas“ krepšininkai žaidė pirmąsias namų rungtynes RKL B diviziono čempionate. Prieš tai abejas išvykos rungtynes Aurimo Liuizos auklėtiniai laimėjo, todėl susirinkę sirgaliai laukė tik pergalės. Krepšininkai nenuvylė birštoniečių ir įtikinamai įveikė svečius iš Ukmergės (95:74). Komandą į pergalę vedė 21 tašką tolimais metimais pelnęs Andrius Gedminas. Po 14 taškų į varžovų krepšį įmetė Dominykas Jurgelionis ir Edvardas Vetrenka (10 atkovotų kamuolių), 10 taškų pelnė Kasparas Mikalajūnas.

Birštono“ komanda laimėjo kovą po krepšiais (36/31), mažiau padarė klaidų (15/23) ir perėmė daugiau kamuolių (11/9).

Rungtynių eiga

Aurimo Liuizos auklėtiniai rungtynes pradėjo nesusikaupę. Metimai iš po krepšio skriejo pro šalį, o svečiai smaginosi ir praėjus 3 pirmojo kėlinio minutėms pirmavo 7 taškais (0:7). Visgi, kitos 3 minutės buvo sėkmingos aikštelės šeimininkams. Jie laimėjo atkarpą 10:2 ir įgijo pranašumą (10:9). Ir nors svečiai sugebėjo susigrąžinti persvarą (12:15), „Birštono“ krepšininkai per dvi minutes surengė galingą spurtą 12:0 ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 9 taškai (24:15).

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai prabilo tolimais metimais. Į varžovų krepšį įkrito net 7 tritaškiai. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 15 taškų (38:23), o po dviejų  kėlinių „Birštono“ komanda jau turėjo 18 taškų persvarą (54:36).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Skirtumas tarp komandų svyravo nuo 16 iki 21 taško, o po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai jau turėjo 20 taškų pranašumą (72:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Birštono“ krepšininkai padidino savo persvarą iki 25 taškų (81:56). Svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 18 taškų (81:63). Bet aikštelės šeimininkai nesiruošė perleisti iniciatyvos į varžovų rankas. labai greitai skirtumas vėl viršijo 20 taškų (93:69).

O rungtynės buvo laimėtos 21 taško skirtumu (95:74).