3x3 krepšinio turnyras "Versmės" taurei laimėti (birželio 10 d.)

Birželio 10 d. Birštono sporto ir sveikatingumo centre vyko 3x3 krepšinio turnyras "Versmės" taurei laimėti. Simboliška, turnyras vyko per pačią Birštono miesto šventę - "Birštonizuojam"!


Birštono vardą garsino net 4 kurorto komandos iš kurių 2 gimnazijos moksleivių komandos varžėsi U13 (2010 m. ir jaunesni), 1 gimnazijos moksleivių komanda varžėsi U14 (2009 m. ir jaunesni) ir 1 komanda suburta atstovauti mėgėjų grupėje.


Taip pat džiaugiamės dideliu kurorto svečių susidomėjimu. Turnyre iš viso dayvavo net 35 komandos! Komandos buvo skirstomos į grupes: 

- MĖGĖJAI (be apribojimų);

- MĖGĖJAI B (negali žaisti RKL ir aukštesnių lygų žaidėjai); 

- U13 - gim. 2010 m. ir jaunesni;

- U14 - gim. 2009 m. ir jaunesni;

- U15/U16. 

Deja, MĖGĖJŲ finalinėje kovoje kurorto komanda Birštono "Doleta" po pratęsimo nusileido svečiams, komandai SENEGALAS. O komanda Birštono "Versmė" ketvirtfinalyje pralaimėjo - EKIPAŽUI.

Daug emocijų, daug veiksmo! Tikimės, jog azartas, noras laimėti nenuslūgs, o į Birštono miestą pakviesime dar ne vieną kartą.


Renginį organizavo: VšĮ 21 taškas ir VšĮ Birštono sportas.

Dėkojame renginio rėmėjams ir partneriams: Sanatorija "Versmė", Birštono sporto centras, Birštono savivaldybė, Pramogų kalnas, mineralinis vanduo "Vytautas", Smagu Lipti, Ekofrisa, Legendų muzikos festivalis, Voluntarius LT.


Daugiau renginio nuotraukų skiltyje "renginiai".