Sveiki, esu Kristupas Bubnys Všį "Birštonos sportas" steigėjas ir krepšinio komandos Birštono "Milasta" įkūrėjas bei vadovas.

2022 metais Birštone subūrėme krepšinio komandą, kuri žaidžia Lietuvos Regionų krepšinio lygos B divizione. Komandos sudėtį sudaro Birštono sporto centro jaunimas, daugiau patirties turintys birštoniečiai ir krepšininkai iš kitų miestų, klubo vyr. treneris - birštonietis, Birštono sporto centro krepšinio treneris, Aurimas Liuiza (daugiau apie komandą ir jos rezultatus galite rasti RKL Birštono "Milasta" ). Visas kolektyvas yra labai motyvuotas ir pasiruošęs atiduoti visas jėgas, kad Birštonas niekada nepasiduotų, kovotų iki galo ir džiugintų jus puikiomis pergalėmis.

Komandos minimalus tikslas - patekti tarp 8 stipriausių RKL B diviziono komandų, optimalu būtų pasiekti finalo ketvertą, o idealiu atveju patekti į finalą ir iškovoti vietą RKL A divizione.

Pačios komandos sukūrimo tikslas ir misija yra:
- ugdyti jaunus Birštono sporto centro krepšininkus
- rodyti pavyzdį vaikams, kuris įkvėptų juos sportuoti, dėti pastangas ir siekti ateityje atstovauti savo miestą
- didinti vaikų ir jaunimo užimtumą
- kurti turiningesnį ir įdomesnį visos Birštono bendruomenės ir miesto svečių laisvalaikį
- ugdyti vertybes tokias, kaip vienybė, meilė gimtajam kraštui, sveika ir aktyvi gyvensena, bendruomeniškumas
- suvienyti birštoniečius, naujai Birštone besikuriančias šeimas, antrą būstą kurorte turinčius žmones, vietos verslo bendruomenę, valdžios institucijas ir jų atstovus
- kurti naujas tradicijas ir siekti, kad tai būtų bendras ir vieningas viso Birštono projektas

Komandos metinis biudžetas yra apie 30.000 eurų, jį sudaro Lietuvos krepšinio federacijos narystės mokestis, dalyvavimo RKL mokestis, kelionių išlaidos, aprangos, sekretoriatas, pagalbinis personalas, organizacinės, administracinės išlaidos, atlygis žaidėjams, maistpinigiai bei kitos, nenumatytos išlaidos.

Birštono savivaldybės skiriamas finansavimas sudaro apie 20-40 proc. biudžeto, dalį dengiame asmeninėmis lėšomis, tačiau be papildomo rėmimo suburti ir išlaikyti konkurencingą Birštono komandą neįmanoma. Labai kviečiame visus būti šio socialinio projekto rėmėjais, tapti pagrindinės Birštono krepšinio komandos dalimi, prisidėti prie jos išlaikymo, palaikyti žaidėjus ir kartu siekti gražių pergalių, kurti gerą atmosferą, tradicijas ir bendrystę.

Rėmimą gali skirti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Norimą skirti paramos sumą galima pervesti vienu kartu arba dalimis (pvz. visus metus kas mėnesį pervesti sutartą pinigų sumą). Paramai iki 1500 eurų rašytinė sutartis nėra privaloma.

BET KOKIO DYDŽIO JŪSŲ PARAMA KOMANDAI YRA LABAI REIKALINGA, REIKŠMINGA IR TIKRAI BUS VERTINAMA

Juridiniamas amsmenims mainais už paramą galime pasiūlyti reklamos galimybes, prekinio ženklo žinomumo didinimą (reklaminiai stendai ar tentai sporto ir sveikatingumo centro salėje, viešinimas vietos spaudoje, komunikavimas Facebook socialinėje erdvėje skelbiant įrašus ar organizuojant konkursus, logotipai ant aprangų ir kt.). Dėl tikslesnių sąlygų ir detalių prašau susisiekti tiesiogiai su manimi.

Rekvizitai paramos pervedimui:

Gavėjas: Všį Birštono sportas
Įmonės kodas: 305911259
Gavėjo sąskaita: LT277044090102485106
Paskirtis: Parama Birštono krepšinio komandai RKL

Jei turėsite klausimų, drąsiai kreipkitės.

Visi kartu mes galime užtikrinti ilgalaikį komandos gyvavimą, garsinti Birštono vardą visoje Lietuvoje, ypač krepšinio pasaulyje, įkvėpti ir motyvuoti vaikus bei parodyti svetur išvykusiems birštoniečiams, kad čia verta sugrįžti!

Visos komandos vardu dėkoju visiems, kas jau prisidėjote, ir iš anksto sakau ačiū tiems, kas dar tik prisidėsite ir palaikysite visų mūsų komandą!

Pagarbiai


Kristupas Bubnys
kristupas@sportasbirstone.lt
861266960