Sveiki, esu Kristupas Bubnys Všį "Birštonos sportas" steigėjas ir krepšinio komandos Birštono "Milasta" įkūrėjas bei vadovas.

Šiais metais Birštone subūrėme krepšinio komandą, kuri žaidžia Lietuvos Regionų krepšinio lygos B divizione. Sezoną pradėjome pergalingai - laimėjome visas keturias žaistas rungtynes ir tikrai neketiname sustoti.
Komandos sudėtį sudaro Birštono sporto centro jaunimas, daugiau patirties turintys birštoniečiai ir krepšininkai iš Vilniaus bei Kauno, klubo vyr. treneris - birštonietis, Birštono sporto centro krepšinio treneris, Aurimas Liuiza (daugiau apie komandą ir jos rezultatus galite rasti https://www.rkl.lt/komandos/birstono-birstonas ). Visas kolektyvas yra labai motyvuotas ir pasiruošęs atiduoti visas jėgas, kad Birštonas niekada nepasiduotų, kovotų iki galo ir džiugintų jus puikiomis pergalėmis.

Komandos šio sezono tikslas yra patekti tarp stipriausių 4 lygos ekipų ir pakovoti dėl vietos RKL A divizione (į A divizioną patenka B diviziono finalą pasiekusios dvi komandos).

Pačios komandos sukūrimo tikslas ir misija yra:
- ugdyti jaunus Birštono sporto centro krepšininkus
- rodyti pavyzdį vaikams, kuris įkvėptų juos sportuoti, dėti pastangas ir siekti ateityje atstovauti savo miestą
- didinti vaikų ir jaunimo užimtumą
- kurti turiningesnį ir įdomesnį visos Birštono bendruomenės ir miesto svečių laisvalaikį
- ugdyti vertybes tokias, kaip vienybė, meilė gimtajam kraštui, sveika ir aktyvi gyvensena, bendruomeniškumas
- suvienyti birštoniečius, naujai Birštone besikuriančias šeimas, antrą būstą kurorte turinčius žmones, vietos verslo bendruomenę, valdžios institucijas ir jų atstovus
- kurti naujas tradicijas ir siekti, kad tai būtų bendras ir vieningas viso Birštono projektas

Suplanuotas komandos biudžetas šiam sezonui yra apie 30.000 eurų, jį sudaro stojimo į LKF ir dalyvavimo RKL mokestis, kelionių išlaidos, aprangos, sekretoriatas, pagalbinis personalas, organizacinės, administracinės išlaidos, atlygis, maistpinigiai, motyvaciniai priedai žaidėjams ir treneriams bei kitos smulkesnės ir nenumatytos išlaidos.

Šiai dienai turime užsitikrinę daugiau nei pusę t.y. 17.000 eurų biudžeto ir labai kviečiame visus prisidėti prie vietos komandos išlaikymo, tapti šio socialinio projekto dalimi, palaikyti žaidėjus ir kartu siekti gražių pergalių, kurti gerą atmosferą ir bendrystę.

Rėmimą gali skirti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Norimą skirti paramos sumą galima pervesti vienu kartu arba dalimis (pvz. išdalinti per 5 mokėjimus lapkričio - kovo mėnesiais). Paramai iki 1500 eurų rašytinė sutartis nėra privaloma.

BET KOKIO DYDŽIO JŪSŲ PARAMA KOMANDAI YRA REIKŠMINGA IR BUS LABAI VERTINAMA

Visi fiziniai asmenys, kurie skirs Birštono krepšinio komandai 500 eurų ir daugiau bus įtraukti į Garbės rėmėjų sąrašą ir Garbės lentą. Garbės rėmėjai turės galimybę užsitikrinti geriausias vietas namų rungtynėse, bus kviečiami į seznono uždarymo ir kitus renginius. Susirinkus didesniam Garbės rėmėjų skaičiui bus galimybė organizuoti uždarus susitikimus, kuriuose galėsite pabendrauti, užmegzti naujas pažintis, plėtoti verslo ryšius ir pan.

Juridiniamas amsmenims mainais už paramą galime pasiūlyti reklamos galimybes, prekinio ženklo žinomumo didinimą (reklaminiai stendai ar tentai sporto ir sveikatingumo centro salėje, viešinimas vietos spaudoje, komunikavimas Facebook socialinėje erdvėje skelbiant įrašus ar organizuojant konkursus, logotipai ant aprangų ir kt.). Dėl tikslesnių sąlygų ir detalių prašau susisiekti tiesiogiai su manimi.

Rekvizitai paramos pervedimui:

Gavėjas: Všį Birštono sportas
Įmonės kodas: 305911259
Gavėjo sąskaita: LT277044090102485106
Paskirtis: Parama Birštono krepšinio komandai RKL

Jei turėsite klausimų, drąsiai kreipkitės.

Visi kartu mes galime užtikrinti ilgalaikį komandos gyvavimą, garsinti Birštono vardą visoje Lietuvoje, ypač krepšinio pasaulyje, įkvėpti ir motyvuoti vaikus bei parodyti svetur išvykusiems birštoniečiams, kad čia verta sugrįžti!

Visos komandos vardu dėkoju visiems kas jau prisidėjote ir iš anksto sakau ačiū tiems, kas dar tik prisidėsite ir palaikysite visų mūsų komandą!

Pagarbiai


Kristupas Bubnys
kristupas@sportasbirstone.lt
861266960